TİYATRO ATÖLYESİ BAŞLANGIÇ SINIFIMIZ..(1.SINIF)

PROGRAMIN AMACI:

Moda Sanat Tiyatrosundaki temel oyunculuk eğitimi, kişinin hangi meslek grubundan olursa olsun, kendisine güvenini arttırmayı hedefler. Almış olduğunuz eğitim, hayatın her yerinde kendinizi daha iyi ifade edebilmenizi, daha başarılı iletişim kurmanızı sağlar. Topluluk önünde daha rahat ve güvenli konuşmanızı sağlar.Kişisel gelişiminiz için kendinizde yeni yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlar.. Ayrıca rutin hayat maratonundan kurtulmak isteyen herkese açık olan programımız, günlük rollerinizin dışına çıkmak, farklı yönlerinizin gelişmesine izin vermenize yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

PROGRAMIN  SÜRESİ:

Programımıza Ekim ayında başlayan gruplarımız Haziran ayının sonunda biter..Toplam 9 ay devam etmektedir..Derslerimiz Pazar günleri 15:00-18:00 arası yapılmaktadır..

Ocak ayında başlayan guplarımız Aralık ayının sonunda biter..Toplam 9 aydır.Derslerimiz Cumartesi günleri 14:00-17:00 arası yapılmaktadır…

 PROGRAMIN İÇERİĞİ:

BEDEN KULLANIMI :

Beden esnetme ve beden dili anlamlarını geliştirir.

DİKSİYON                    :

Ses-nefes kullanımı,fonetik ve artikülasyon   ve  doğru türkçe kullanımı çalışmalarını kapsar..                     

DOĞAÇLAMA             :

Sahne rahatlığını kazanma,imgelem oluşturma ve yaratıcılık kazandırma      çalışmalarını kapsar..

 ÜCRETLENDİRME :

Aylık ücretimiz 650 TL

Toplam program ücreti 5.850 TL

Peşin ödeme yapıldığında %10 indirim uygulanır.

Kontejanımız  15 Kişidir…

1.SINIFI BAŞARIYLA BİTİREN ÖĞRENCİLERİMİZ ATÖLYEMİZİN OYUN GRUBUNA GEÇMEYE HAK KAZANIR…

TİYATRO ATÖLYESİ İLERİ SINIFIMIZ..(2.SINIF)

PROGRAMIN AMACI: 

Daha önce tiyatro eğitimi almış,sahne deneyimi olan kişilerin oyunculuk ve tiyatro sanatında kendini daha çok geliştirmesi ve sahne deneyimini arttırmasını sağlayan program olarak düzenlenmiştir..

PROGRAMIN  SÜRESİ:

Programımız Ekim  ayında başlar Haziran ayının sonunda oyunun sahnelenmesiyle  biter..Toplam 9 ay devam etmektedir..Derslerimiz Cumartesi günleri 18:00-21:00 arası yapılmaktadır..

 PROGRAMIN İÇERİĞİ:

İleri seviye diksiyon çalışmaları ve doğaçlama teknikleri ile başlayan programımız aynı zamanda  kuramsal tiyatro dersleri ile desteklenmektedir… Programın sonunda oyun sergilenmesi yapılmaktadır..2 aylık diksiyon,doğaçlama ve sahne çalışmalarının ardından seçilen oyun yazarı hakkında çalışma yapılmaktadır.. Oyun analizi ve dramaturji çalışmalarından sonra sahne provaları başlar… 

Kontenjanımız 10 kişidir….