Sevgili öğrenciler ve velilerimiz;sınavlara teknik olarak çok iyi hazırlanmış olmak sınavlarda başarı getirmeye yetiyor mu..?Bizim bu soruya vereceğimiz cevap net olarak koca bir hayır.. Sebebine gelirsek bir sınava,bir sunuma ne kadar iyi hazırlanırsak hazırlanalım bilgilerimizi kullanma aşamasına geldiğimizde kullanamazsak kazanma şansımız ortadan kalkıyor..

Mentorluk nedir ?

Mentorluk, bir konu hakkında daha deneyimli veya daha bilgili bir kişinin daha az deneyimli veya daha az bilgili bir kişiye yürüdüğü yolda rehberlik etmesidir.

Mentorla Nasıl Çalışılır ?

Öncelikle kişinin bir hedef belirlemesi istenir..ikinci aşamada hedefe giden yolun rotası oluşturulur..Yola hangi araç ve gereçlerle çıkılacağı netleştirilir ve mentorun deneyimleri ve teknik mesleki bilgi aktarımı ile hedef için yürümeye geçilir..

Mentorla Sınava Hazırlanmak neden önemli?

Herkes aynı sınava hemen hemen aynı tekniklerle hazırlanır..Aynı bilgi donanımında ki, kişileri ayrıştıran nokta bilgi birikimini değerlendirebilmesidir.

Önemli olan bilmek değil yapabilmektir..Mentor bu aşamada bilmeyi yapabilmeye çevirmede kılavuzluk yapar.Kişinin potansiyelini ortaya koymasına yardımcı olarak hedefe yönlendirir.

Kendi gücümüzün farkına varmak, potansiyellerimizi ortaya çıkarmak için öncelikle kendimizi okumaya başlamalıyız..Kendini okumaya başlayan kişi satır arasında ki hedefleri belirlemeye başlar ve motivasyonla tek tek hedeflerini elde eder..

Mentorluk süreleri nasıl belirlenir ve ücreti nedir?

Mentorluk görüşmelerimiz ilk etapta 1,5 saatlik 6 görüşmeden oluşmaktadır..İhtiyaca ve isteğe göre görüşmelere devam edilir..Ücretlendirmemiz 6 seans üzerinden yapılır.6 seans ücretimiz 1.800+KDV dir.

Tiyatro ve Sınav Mentorluğunda içerik nedir ?

Tanışma ve kendini tanıma.

Tiyatro ve oyunculukta kendini tanımlama

Kendine güven ve potansiyel keşfi

Frenlerin keşfi,sahne baskısını yönetme

Öğrenme kanallarını oluşturma ve değerlendirme.

Rol oluşturma ve aksiyona geçme

Mentorla Çalışmalara nasıl başlayabilirim..?

İletişim numaralarımıza ulaşarak öngörüşme için randevu alabilirsiniz.

30 dakikalık online ön görüşme ,tanışma ve keşif seansı ücretsizdir.Görüşmeden sonra uygun gün ve saatlerinize göre 6 seanslık mentorluk programınız hazırlanır.Kaydınızı yaptırarak mentorluk hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mentorluk Hizmetimiz Türkan AKTOPRAK tarafından verilmektedir..

Koçluk Hizmetimiz Türkan AKTOPRAK tarafından verilmektedir…

Koçluk ve Mentorluk hizmetimiz yüz yüze ve tercihe göre online yapılmaktadır..