ÖĞRENCİ KOÇLUĞU ve SINAV KOÇLUĞU.

Sevgili öğrenciler ve velilerimiz;sınavlara teknik olarak çok iyi hazırlanmış olmak sınavlarda başarı getirmeye yetiyor mu..?Bizim bu soruya vereceğimiz cevap net olarak koca bir hayır.. Sebebine gelirsek bir sınava,bir sunuma ne kadar iyi hazırlanırsak hazırlanalım bilgilerimizi kullanma aşamasına geldiğimizde kullanamazsak kazanma şansımız ortadan kalkıyor..

Herkes aynı sınava hemen hemen aynı tekniklerle hazırlanır..Aynı bilgi donanımında ki kişileri ayrıştıran nokta bilgi birikimini değerlendirebilmesidir.

Önemli olan bilmek değil yapabilmektir..

Kendi gücümüzün farkına varmak, potansiyellerimizi ortaya çıkarmak için öncelikle kendimizi okumaya başlamalıyız..Kendini okumaya başlayan öğrenci satır arasında ki hedefleri belirlemeye başlar ve motivasyonla tek tek hedeflerini elde eder..

Mentorluk nedir ?

Mentorluk, bir konu hakkında daha deneyimli veya daha bilgili bir kişinin daha az deneyimli veya daha az bilgili bir kişiye yürüdüğü yolda rehberlik etmesidir.

Koçlukta Nasıl Çalışılır ?

Öncelikle kişinin bir hedef belirlemesi istenir..ikinci aşamada hedefe giden yolun rotası oluşturulur..Yola hangi araç ve gereçlerle çıkılacağı netleştirilir ve hedef için yürümeye geçilir..

Ücretsiz ön görüşme için randevu alabilirsiniz..

Ön görüşmede 30 dakikalık ücretsiz koçluk hizmeti verilmektedir.

Mentorluk görüşmelerimiz 1,5 saatlik 6 görüşmeden oluşmaktadır..İhtiyaca ve isteğe göre görüşmelere devam edilir…

Koçluk Hizmetimiz Türkan AKTOPRAK tarafından verilmektedir…

Koçluk ve Mentorluk hizmetimiz yüz yüze ve tercihe göre online yapılmaktadır..