KAYITLARIMIZ BAŞLADI…

KONSERVATUVAR SINAVLARINA HAZIRLIK Programımız kişiye özel şekilde planlanmıştır…Birebir dersler oyuncu koçluğu ile birleştirilerek yürütülür. Sınavlara kendi potansiyelinizi ortaya çıkararak hazırlanın.. Diksiyon,sahne rahatlığı kazanma,duygu çalışmaları ve tirat çalışmaları kişiye özel yapılmaktadır.. Gün ve saat planlamaları için görüşmelerimiz başladı

Programımız online çalışmalarla desteklenmektedir.Programınızı hem yüzyüze hem de online eğitimlerden oluşturabilirsiniz..

İhtiyacınız olan çalışma miktarını (örneğin ; 5 saat yüzyüze,4 saat online vs) belirleyebilirsiniz..

Dersler birebir yapılmaktadır..

Ücretlendirme : 1 saat yüzyüze eğitim(koçluk) 150 TL,

1 Saat online eğitim 75 TL

Oyuncu Koçluğu ve Atölye çalışmalarımız Türkan AKTOPRAK tarafından yönetilmektedir.

Oyuncu Koçluğu Nedir ?

Oyuncu koçuyla çalışmak profesyonel ve amatör düzeyde her oyuncunun başvurduğu bir yöntemdir..Hazırlanacağı rolün analizinin yapılması ve oyuncunun hangi özelliğinin rolü en iyi yansıtmasında kullanılmasının keşfedilmesini sağlar..

Oyuncu koçu ile sınavlara hazırlanmak ne kazandırır..?

Oyuncu koçuyla sınavlara hazırlanırsanız her şeyden önce kendi potansiyelinizi tanıma ve ortaya çıkarma şansınız yükselir.Kendi artı eksilerinizi hızlıca tespit ederek ,artıları çoğaltmak eksileri artı yapma şansınız olur.. Hazırlandığınız tiradla(rolle) ilgili uygunluğunuz tespit edilir. Tirad içinde ki satır araları tespit edilir ,kısa bir sürede potansiyelinizi oyununuza ekleyebilirsiniz..

Comments are closed